A może by tak wesele w hotelu?

tematyka: podróże, wycieczki, hotele, turystyka


Fotorelacja
podróże wycieczki hotele turystyka

Wesele kojarzy nam się zwykle z ogromną, huczną uroczystością.

A gdy sami musimy zorganizować takie przyjęcie, zaczynamy się martwić. W końcu będziemy musieli przeznaczyć na nie sporą ilość naszych oszczędności. Nie każdego z nas stać na takie wydatki. Na szczęście wbrew pozorom wesele można przygotować również w tani sposób. Jak to zrobić?
Na początku musimy wybrać miejsce, w którym odbędzie się cała zabawa. Nie przeglądajmy jednak ofert luksusowych hoteli. Zamiast tego wybierzmy dla siebie tani hotel w Poznaniu. To on zaoferuje nam najlepsze ceny. A w końcu taki tańszy hotel wcale nie musi być gorszy. Na pewno będzie się w nim znajdować poznańska sala weselna. Musimy więc ją trochę ozdobić. Wykorzystajmy przy tym własne zdolności i samodzielnie stwórzmy atrakcyjne dekoracje. Dzięki temu nie będziemy musieli za nie płacić. Możemy również wybrać się do małych sklepów po kolorowe baloniki i błyszczące serpentyny. Nimi również świetnie ozdobimy całą salę, w której nasi goście będą mogli się bawić. Następnie zadbajmy o potrawy, które pojawią się na naszym przyjęciu. Restauracja menu weselne to opcja, z której powinniśmy korzystać. A już wiele hoteli oferuje takie restauracje. Dzięki nim szybko zdobędziemy wyśmienite potrawy, które podamy swoim gościom. Jednym z takich miejsc jest hotelzieliniec.pl
Na każdej rzeczy spokojnie możemy zaoszczędzić. Ta samo jest z weselem. Jeśli wcześniej je sobie dokładnie zaplanujemy, uda nam się ograniczyć ilość pewnych wydatków. Stworzymy wyjątkowe przyjęcie, a przy tym nie wyzbędziemy się swoich oszczędności.

Zobacz także:

Opublikowany przez Tomasz Karpowicz, dnia 05 listopada 2015r

Przez gang oszustów bank stracił ponad 8 mln zł

Ponad 8 mln zł, z tytułu udzielonych kredytów obrotowych, stracił katowicki oddział jednego z banków na wyniku działania zorganizowanej grupy przestępczej - poinformowała na piątek PAP Prokuratura Krajowa. Zatrzymano na tej s...

Podobne artykuły

rss icon Polska Chiny podpisały porozumienie o współpracy ws. energii jądrowej

Wiceminister energii Andrzej Piotrowski jego chiński odpowiednik Li Fanrong podpisali na piątek na Pekinie porozumienie o współpracy ws. pokojowego wykorzystania energii jądrowej - poinformował resort energii.

rss icon Pijany Polak bezpieczniejszy na wakacjach

Przybywa ubezpieczycieli, którzy gwarantują ochronę wypoczywającym urlopowiczom będącym pod wpływem napojów wyskokowych. To zasługa rosnącej popularności wycieczek typu all-inclusive.

rss icon Trwa nabór na prezesa lotniska na Modlinie

Do 20 lipca br. chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury na prezesa lotniska na Modlinie - wynika z ogłoszenia zamieszczonego przez spółkę. Od kandydata wymagane był m.in. co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, preferowane na branży lotniczej.