A może by tak wesele w hotelu?

tematyka: podróże, wycieczki, hotele, turystyka


Fotorelacja
podróże wycieczki hotele turystyka

Wesele kojarzy nam się zwykle z ogromną, huczną uroczystością.

A gdy sami musimy zorganizować takie przyjęcie, zaczynamy się martwić. W końcu będziemy musieli przeznaczyć na nie sporą ilość naszych oszczędności. Nie każdego z nas stać na takie wydatki. Na szczęście wbrew pozorom wesele można przygotować również w tani sposób. Jak to zrobić?
Na początku musimy wybrać miejsce, w którym odbędzie się cała zabawa. Nie przeglądajmy jednak ofert luksusowych hoteli. Zamiast tego wybierzmy dla siebie tani hotel w Poznaniu. To on zaoferuje nam najlepsze ceny. A w końcu taki tańszy hotel wcale nie musi być gorszy. Na pewno będzie się w nim znajdować poznańska sala weselna. Musimy więc ją trochę ozdobić. Wykorzystajmy przy tym własne zdolności i samodzielnie stwórzmy atrakcyjne dekoracje. Dzięki temu nie będziemy musieli za nie płacić. Możemy również wybrać się do małych sklepów po kolorowe baloniki i błyszczące serpentyny. Nimi również świetnie ozdobimy całą salę, w której nasi goście będą mogli się bawić. Następnie zadbajmy o potrawy, które pojawią się na naszym przyjęciu. Restauracja menu weselne to opcja, z której powinniśmy korzystać. A już wiele hoteli oferuje takie restauracje. Dzięki nim szybko zdobędziemy wyśmienite potrawy, które podamy swoim gościom. Jednym z takich miejsc jest hotelzieliniec.pl
Na każdej rzeczy spokojnie możemy zaoszczędzić. Ta samo jest z weselem. Jeśli wcześniej je sobie dokładnie zaplanujemy, uda nam się ograniczyć ilość pewnych wydatków. Stworzymy wyjątkowe przyjęcie, a przy tym nie wyzbędziemy się swoich oszczędności.

Zobacz także:

Opublikowany przez Tomasz Karpowicz, dnia 05 listopada 2015r

Morawiecki: JPMorgan Chase otworzy na Polsce jedną ze swoich głównych siedzib

Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował na Nowym Jorku dziennikarzy, że bank JP Morgan Chase chce ulokować na Polsce jedną ze swoich "głównych siedzib"....

Podobne artykuły

rss icon Szykuje się wielkie pożyczanie. Morawiecki potrzebuje 180 mld złotych

W przyszłym roku resort finansów musi pozyskać ponad 180 mld zł. To znacznie więcej niż na tym roku, lecz eksperci nie przewidują problemów z finansowaniem.

rss icon Banknoty coraz dłużej pozostają na obiegu

Banknot na Polsce zużywa się średnio po 341 dniach zanim z powrotem trafi do Narodowego Banku Polskiego - wynika z informacji NBP za drugi kwartał tego roku. Zgodnie z danymi banku centralnego na pierwszym kwartale tego roku było to 333 dni, a na końcówce ubiegłego roku - 325 dni.

rss icon Fipronil na żywności na terenie Polski

Do Polski trafiły partie mięsa drobiowego skażone lub potencjalnie skażone owadobójczym fipronilem. na ubiegłym tygodniu służby sanitarne informowały o stwierdzeniu jaj mogących zawierać ten środek. na obu przypadkach towar trafił do Polski z Niemiec.