Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF

tematyka: podróże, wycieczki, urlop, auto, moto, samochód


Fotorelacja
podróże wycieczki urlop auto moto samochód
 • Warsztat Samochodowy Diagnostic Car

  ul. Opolska 5a
  55-011 Siechnice / k. Wrocławia
  tel. 695 905 995
  email: kontakt@diagnostic-car.pl

  http://www.diagnostic-car.pl

Kupno samochodu z silnikiem Diesla jest przez wiele osób postrzegane jako doskonała inwestycja.

Wszystko przez to, że auta z takimi jednostkami napędowymi bardzo mało palą. Nawet duży samochód rodzinny w czasie jazdy po trasie potrafi zużyć mniej niż pięć litrów paliwa. Nic zatem dziwnego, że auta z takimi silnikami kupują także przedsiębiorcy.

Wielu kierowców obawia się zakupu samochodu z silnikiem wysokoprężnym ze względu na bardzo wysokie koszty napraw. Na szczęście w wielu sytuacjach jest im w stanie pomóc profesjonalny warsztat samochodowy Wrocław, w którym można dokonać naprawy lub usunięcia filtra cząstek stałych DPF i wielu innych, problematycznych elementów osprzętu silnika wysokoprężnego.

Czynność taka jak usuwanie filtra cząstek stałych to metoda bardzo skuteczna, która całkowicie eliminuje zagrożenie, spowodowane możliwością zapchania się filtra. Filtr zapycha się podczas eksploatacji samochodu w mieście, zwłaszcza na krótkich trasach. Poza tym można go łatwo uszkodzić wtedy, gdy przerwie się proces samooczyszczania filtra. Wycięcie skutecznie eliminuje wszelakie problemy, ale warto pamiętać o tym, że wyciąć filtr mogą tylko prawdziwi specjaliści, którzy w miejsce filtra zamontują elektroniczny emulator.

Świetnym rozwiązaniem dla kierowców jest także profesjonalna regeneracja filtrów DPF, dzięki której można bardzo szybko przywrócić filtr do pracy. Profesjonaliści stosują różne skuteczne metody, może to być oczyszczanie filtra specjalnym płynem albo wymiana jego wkładu, który ma za zadanie unieruchamiania szkodliwych cząstek spalin. Dzięki regeneracji wielu kierowców mogło odetchnąć ze spokojem, bo w przeciwnym wypadku byliby oni narażeni na bardzo wysokie koszty naprawy auta w autoryzowanej stacji obsługi samochodów.

Zobacz także:

Opublikowany przez Joanna Kruk, dnia 22 maja 2016r

Przez gang oszustów bank stracił ponad 8 mln zł

Ponad 8 mln zł, z tytułu udzielonych kredytów obrotowych, stracił katowicki oddział jednego z banków na wyniku działania zorganizowanej grupy przestępczej - poinformowała na piątek PAP Prokuratura Krajowa. Zatrzymano na tej s...

Podobne artykuły

rss icon Polska Chiny podpisały porozumienie o współpracy ws. energii jądrowej

Wiceminister energii Andrzej Piotrowski jego chiński odpowiednik Li Fanrong podpisali na piątek na Pekinie porozumienie o współpracy ws. pokojowego wykorzystania energii jądrowej - poinformował resort energii.

rss icon Pijany Polak bezpieczniejszy na wakacjach

Przybywa ubezpieczycieli, którzy gwarantują ochronę wypoczywającym urlopowiczom będącym pod wpływem napojów wyskokowych. To zasługa rosnącej popularności wycieczek typu all-inclusive.

rss icon Trwa nabór na prezesa lotniska na Modlinie

Do 20 lipca br. chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury na prezesa lotniska na Modlinie - wynika z ogłoszenia zamieszczonego przez spółkę. Od kandydata wymagane był m.in. co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, preferowane na branży lotniczej.