Tania naprawa kłopotliwego filtra DPF

tematyka: podróże, wycieczki, urlop, auto, moto, samochód


Fotorelacja
podróże wycieczki urlop auto moto samochód
 • Warsztat Samochodowy Diagnostic Car

  ul. Opolska 5a
  55-011 Siechnice / k. Wrocławia
  tel. 695 905 995
  email: kontakt@diagnostic-car.pl

  http://www.diagnostic-car.pl

Kupno samochodu z silnikiem Diesla jest przez wiele osób postrzegane jako doskonała inwestycja.

Wszystko przez to, że auta z takimi jednostkami napędowymi bardzo mało palą. Nawet duży samochód rodzinny w czasie jazdy po trasie potrafi zużyć mniej niż pięć litrów paliwa. Nic zatem dziwnego, że auta z takimi silnikami kupują także przedsiębiorcy.

Wielu kierowców obawia się zakupu samochodu z silnikiem wysokoprężnym ze względu na bardzo wysokie koszty napraw. Na szczęście w wielu sytuacjach jest im w stanie pomóc profesjonalny warsztat samochodowy Wrocław, w którym można dokonać naprawy lub usunięcia filtra cząstek stałych DPF i wielu innych, problematycznych elementów osprzętu silnika wysokoprężnego.

Czynność taka jak usuwanie filtra cząstek stałych to metoda bardzo skuteczna, która całkowicie eliminuje zagrożenie, spowodowane możliwością zapchania się filtra. Filtr zapycha się podczas eksploatacji samochodu w mieście, zwłaszcza na krótkich trasach. Poza tym można go łatwo uszkodzić wtedy, gdy przerwie się proces samooczyszczania filtra. Wycięcie skutecznie eliminuje wszelakie problemy, ale warto pamiętać o tym, że wyciąć filtr mogą tylko prawdziwi specjaliści, którzy w miejsce filtra zamontują elektroniczny emulator.

Świetnym rozwiązaniem dla kierowców jest także profesjonalna regeneracja filtrów DPF, dzięki której można bardzo szybko przywrócić filtr do pracy. Profesjonaliści stosują różne skuteczne metody, może to być oczyszczanie filtra specjalnym płynem albo wymiana jego wkładu, który ma za zadanie unieruchamiania szkodliwych cząstek spalin. Dzięki regeneracji wielu kierowców mogło odetchnąć ze spokojem, bo w przeciwnym wypadku byliby oni narażeni na bardzo wysokie koszty naprawy auta w autoryzowanej stacji obsługi samochodów.

Zobacz także:

Opublikowany przez Joanna Kruk, dnia 22 maja 2016r

Morawiecki: JPMorgan Chase otworzy na Polsce jedną ze swoich głównych siedzib

Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował na Nowym Jorku dziennikarzy, że bank JP Morgan Chase chce ulokować na Polsce jedną ze swoich "głównych siedzib"....

Podobne artykuły

rss icon Szykuje się wielkie pożyczanie. Morawiecki potrzebuje 180 mld złotych

W przyszłym roku resort finansów musi pozyskać ponad 180 mld zł. To znacznie więcej niż na tym roku, lecz eksperci nie przewidują problemów z finansowaniem.

rss icon Banknoty coraz dłużej pozostają na obiegu

Banknot na Polsce zużywa się średnio po 341 dniach zanim z powrotem trafi do Narodowego Banku Polskiego - wynika z informacji NBP za drugi kwartał tego roku. Zgodnie z danymi banku centralnego na pierwszym kwartale tego roku było to 333 dni, a na końcówce ubiegłego roku - 325 dni.

rss icon Fipronil na żywności na terenie Polski

Do Polski trafiły partie mięsa drobiowego skażone lub potencjalnie skażone owadobójczym fipronilem. na ubiegłym tygodniu służby sanitarne informowały o stwierdzeniu jaj mogących zawierać ten środek. na obu przypadkach towar trafił do Polski z Niemiec.